.

.

2018 Висока Половината Бонбони Бои Солидна Leggings Жените Лето Висока Еластичност Мраз Свила Седум Поени Leggins Mujer Топла Продажба BH850

2018 Висока Половината Бонбони Бои Солидна Leggings Жените Лето Висока Еластичност Мраз Свила Седум Поени Leggins

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Должина:
Mid-Calf
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
AINIAINI
Материјал:
Памук,Spandex
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
BH850
Стил:
Повик
Дебелина:
Тенка
Стил:
Корејската
боја:
Црна
Големина:
Free
Карактеристики:
Дише,Тенок е тенка
Тип:
BH850
дизајн:
Седум поени
Боја Стил:
Природна Боја
Популарната елементи:
Бонбони боја,Кул, висока температура прилагодување
Ткаенини:
мраз свила

Стоката во категоријата