.

.

Nillkin Оригинални ЧИ Безжичен Полнач Магија Диск II Безжични Полнење подлога за Samsung Галакси S9/S8/S7 за iphoneX/8/8Plus полнач

Nillkin Оригинални ЧИ Безжичен Полнач Магија Диск II Безжични Полнење подлога за Samsung Галакси S9/S8/S7 за iphoneX/8/8Plus

DEN 670.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Црна
Приклучок Тип:
Универзална
Излезен Интерфејс:
USB
Компатибилен Бренд:
HTC,Samsung,LG,Nokia,Универзална,Motorola
Излез:
5V/1A
Квалитетот сертификација:
RoHS,CCC,FCC
Број На Модел На:
Магијата Диск II
USB Порти:
1
На текст:
5V/2A
Бренд Име:
NILLKIN
Извор На Енергија:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Тип:
Безжичната
is_customized:
Yes
Капацитетот на батеријата(mAh):
Безжичната

Стоката во категоријата