.

.

10pcs NQK 29.5x40x10 TC29.5x40x10 NBR Скелет Нафта Печат 29.5*40*10 Печати висок квалитет Печати Радијална вратило печати Нитрилна гума

10pcs NQK 29.5x40x10 TC29.5x40x10 NBR Скелет Нафта Печат 29.5*40*10 Печати висок квалитет Печати Радијална вратило

DEN 163.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
линискиот заптивка
Број На Модел На:
ТЦ 29.5x40x10 NBR

Стоката во категоријата