.

.

Најдобар Квалитет На Злато/Сребрена/Розово Злато Позлата Конектори Хривнија Микро Отвори Циркон Рака Синџир 2017 Конектори Pendant Нараквици

Најдобар Квалитет На Злато/Сребрена/Розово Злато Позлата Конектори Хривнија Микро Отвори Циркон Рака Синџир 2017 Конектори

DEN 82.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
JUYA
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Жените Мода Шарм Златни Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Кубен Циркони
Име на производ:
Микро Отвори CZ Хривнија
Материјал:
Бакар+Циркони
позлата:
Злато/Бело Злато/Розово Злато
шарм големина:
34*11mm
Бесплатен превозот :
Од Кина Вообичаено Пост Воздух Mail не Може да следење
Попуст:
12pcs може да има попуст
Тежина:
3.2g
Безопасни :
никел, олово & кадмиум слободни
реден број:
PN0039
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Стоката во категоријата