.

.

3d позадина обичај фото mural дневна соба црвена и бела Кожа резба сликарство ТВ софа во позадина ѕид не-плетени позадина

3d позадина обичај фото mural дневна соба црвена и бела Кожа резба сликарство ТВ софа во позадина ѕид не-плетени позадина

DEN 731.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Број На Модел На:
AJ137
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување

Стоката во категоријата