.

.

DCTAL Човек Бербер Име Налепница Исецка Леб Decal Фризура Shavers Постери Винил Ѕид Уметност Decals Оркестарот Windows Декорација Mural

DCTAL Човек Бербер Име Налепница Исецка Леб Decal Фризура Shavers Постери Винил Ѕид Уметност Decals Оркестарот Windows

DEN 499.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Златна, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Слива, Небо Сина, Портокалова
Големина:
116x116cm, 58x58cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
салон 1039
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
DCTAL
is_customized:
yes

Стоката во категоријата