.

.

392mm*7mm CCFL Осветлување Светилки со Рамка/носителот на Собранието Двојно светилки за 19inch LCD Монитор Екран Панел Собранието 10pcs

392mm*7mm CCFL Осветлување Светилки со Рамка/носителот на Собранието Двојно светилки за 19inch LCD Монитор Екран Панел

DEN 828.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
RZCONNE
Пакет:
No
Број На Модел На:
392mm*7mm
Тип:
Индустриски Следење
Ширина:
7mm
Должина:
392mm
светилка:
2 парчиња
Производи Статус:
Акции
Тип:
ccfl осветлување светилка

Стоката во категоријата