.

.

Wotefusi Мотоцикл 1 Buc Предни Диск Сопирачки Роторот За ЕКС 250 K8F K9F Нинџа 2008 2009 [MT113]

Wotefusi Мотоцикл 1 Buc Предни Диск Сопирачки Роторот За ЕКС 250 K8F K9F Нинџа 2008 2009 [MT113]

DEN 1399.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Дијаметар:
29cm
Име На Модел:
За ЕКС 250
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
Wotefusi
Специјални Функции:
Диск Сопирачки

Стоката во категоријата