.

.

супер голема симулација крилја Seagull играчка пластични & пердув големи бели крилја птица подарок за 110x60cm 2167

супер голема симулација крилја Seagull играчка пластични & пердув големи бели крилја птица подарок за 110x60cm 2167

DEN 7176.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
l
Животни:
птица
Материјал:
пена
Возраст Опсег:
> 3 години
Пополнување:
пена гума
Предупредување:
n
Тип:
DIY Прилагодување
Тема:
птица
Форма:
птица

Стоката во категоријата