.

.

Бренд Нови 1 Бар Цела Апсолутен Притисок МАПАТА Сензор За Ford Mondeo IV МК S-MAX Транзит 1.8 2.0 2.3 1S7A9F479AC, 1S7A-9F479-AC

Бренд Нови 1 Бар Цела Апсолутен Притисок МАПАТА Сензор За Ford Mondeo IV МК S-MAX Транзит 1.8 2.0 2.3 1S7A9F479AC,

DEN 309.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Hysteresis:
0 261 230 044, 0 261 230 045, 4S4Z9F479AA, 1S7Z9F479AA
Повторливост:
Цела Апсолутен Притисок Мапата Сензор
Резолуција:
1S7A9F479AB, 1S7A-9F479-AB, 1119939, 1439900
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
10-118 kpa
Чувствителност:
1S7A-9F479-AC, 1S7A9F479AC, 0261230044, 0261230045
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
линеарна:
0261230089, 213-4426, 89420-97209, 89420-97209-000, 8942097209000
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
Цела Апсолутен Притисок Мапата Сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
4-иглички
Притисок Опсег:
10-118 kpa
Напон ограничување (mV):
380-4700 mv
Производство Дел Број:
1S7A-9F479-AC, 1S7A9F479AC, 0261230044, 0261230045
Заменливи Дел Број 1:
1S7A9F479AB, 1S7A-9F479-AB, 1119939, 1439900
Заменливи Дел Број 2:
0261230089, 213-4426, 89420-97209, 89420-97209-000, 8942097209000
Другиот Дел Број:
0 261 230 044, 0 261 230 045, 4S4Z9F479AA, 1S7Z9F479AA

Стоката во категоријата