.

.

М Европски Стил Полн Бакар Светилка Ресторан Светлина Топло Едноставни Креативни Круг и Правоаголни Три Главата Медитеранот Светилки

М Европски Стил Полн Бакар Светилка Ресторан Светлина Топло Едноставни Креативни Круг и Правоаголни Три Главата Медитеранот

DEN 5712.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја На Каросеријата:
правоаголни, кружни
Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Кован
Тело Материјал:
Бакар,Стакло
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Број на извори на светлина:
3
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,FCC,LVD,УЛ
Заврши:
Полиран Хром
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
Yes
Стил:
Европа
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Бакар
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Злато
Број На Модел На:
50903

Стоката во категоријата