.

.

корејската Верзија На Модата Кристал Студ Обетки Мали Daisy Цвеќиња Виси По Женски Обетки парична Казна Накит трговија на Големо

корејската Верзија На Модата Кристал Студ Обетки Мали Daisy Цвеќиња Виси По Женски Обетки парична Казна Накит трговија

DEN 44.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато, Розово злато, Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Романтични
Број На Модел На:
Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
shuzhenxue
Текстурата на материјалот:
Метал
Стил:
Дами
Место на Потекло:
yiwu
промет на големо со обетки:
обетки за жени
earings:
Earring
earing:
Студ Обетки
earings мода накит:
сребрени обетки
накит:
Телото Накит
златни обетки:
Накит

Стоката во категоријата