.

.

Нови Пристигна SOXY Бренд Watch Fashion Кожа Кварц Види Чисто Спортски Часовници Мажите Луксузни рачен часовник Hombre Час Часовник Relojes

Нови Пристигна SOXY Бренд Watch Fashion Кожа Кварц Види Чисто Спортски Часовници Мажите Луксузни рачен часовник Hombre

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
0110
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Бренд Име:
SOXY
Бендот Должина:
25.2 cm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
8мм
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
стп кожа за на рака
Dial Екранот:
Аналогни
боја:
Црна, Кафеава,Бела
Пол:
Човекот се види машки машки

Стоката во категоријата