.

.

Античкиот Црно Масло Гума Бронза Ролна Тоалетна Хартија Носителот Европската Класична Бања Ткиво Кутија Водоотпорен Ѕид ZR2327

Античкиот Црно Масло Гума Бронза Ролна Тоалетна Хартија Носителот Европската Класична Бања Ткиво Кутија Водоотпорен

DEN 672.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Хартија Носители
Бренд Име:
GIZERO
Број На Модел На:
ZR2327
Материјал:
Бакар

Стоката во категоријата