.

.

Железо Фенер кристал pendant светла гроздобер облека продавница пред Личноста креативноста индустриски правец на нето облик pendant светилки

Железо Фенер кристал pendant светла гроздобер облека продавница пред Личноста креативноста индустриски правец на нето

DEN 2760.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
1
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Арт Деко
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E27
Број На Модел На:
1
Материјал:
Легура
Техника:
Перфориран
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Абажур Боја:
Црна
Заврши:
00
Тип На Прекинувач:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
Кристал, Железо
Примена:
Foyer

Стоката во категоријата