.

.

Нова Топ Жешка! Infinix Топла 3 X554 Случај,5 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Мода Прилагодите Кожа Луксузен Телефон Додатоци

Нова Топ Жешка! Infinix Топла 3 X554 Случај,5 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Мода Прилагодите Кожа Луксузен Телефон

DEN 102.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Infinix
боја:
Црна, сина, златна, црвена Роза, Розова
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Број На Модел На:
Случај за Infinix Топла 3 X554

Стоката во категоријата