.

.

3pcs Летечкиот Божиќ Дедо мраз се Вози Честитки 3Д ласерски Сече Pop-Up Хартија рачно изработени Разгледници Божиќ Партија Подароци потрошен материјал Сувенири

3pcs Летечкиот Божиќ Дедо мраз се Вози Честитки 3Д ласерски Сече Pop-Up Хартија рачно изработени Разгледници Божиќ

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
100 x 150 mm
Бренд Име:
слатка направени
Шема:
Виткање Тип
Број На Модел На:
HK1610027*10
Музика:
No
празник:
Божиќ
Стил:
Фестивали
Тип на картичка:
Честитки/Роденден Картички/Божиќ Картички
Повод:
Роденден/Божиќ/Нова Година/Денот на Вљубените/Наставниците'Days
useage:
Подарок Картички/Честитки/разгледници/ви благодариме картички
Технологија:
Рачно изработени 3D POP-UP Картички
Материјал:
Уметност Од Хартија/Картон Хартија/Хартија Бисер
Адаптер:
Љубовници,Пријатели,Деца,Жени,Шеф,Вработените,Клиентите
Индивидуализира Печатење:
Бесплатни Печатење (Yes ако повеќе од 100 компјутери)
плик:
Yes (Слободни)
Големина:
130*200 mm
облик:
Летечкиот Санта Возење

Стоката во категоријата