.

.

полнети играчки големи 120cm црвени ленти џемпер мечето кадифен играчки кукла мека фрли перница роденденски подарок Божиќ подарок d2015

полнети играчки големи 120cm црвени ленти џемпер мечето кадифен играчки кукла мека фрли перница роденденски подарок

DEN 3096.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Крпеница
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Материјал:
кадифен ткаенина
Техника:
Плетени
Пополнување:
Памук
Број На Модел На:
t0-0
Греење Метод:
no
Обликот:
Перница
Употреба:
Перница
Функција:
Перница

Стоката во категоријата