.

.

12V 16.8 V 21V Водоотпорен Литиум Батерија Cordless Електрични Вежба Dremel Еден и Два Брзина Мултифункционални

12V 16.8 V 21V Водоотпорен Литиум Батерија Cordless Електрични Вежба Dremel Еден и Два Брзина Мултифункционални

DEN 4315.00
DEN 4315.20
-0 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тежина:
920/940/980/1100g
Број На Модел На:
KKDR-12S/12D/16.8 D/21S
Номинална Напон:
21v
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Номинална Вртежен Момент:
21-35N/M
Вежба Тип:
Cordless Вежба
Не-Оптоварување Брзина:
1600RPM
Примена:
Дом/Канцеларија/Декорација
Номинална Влезна Моќност:
130W
Фреквенција:
50-60Hz
Извор На Енергија:
Батеријата
Max. Дијаметар На Дупчење:
10мм
Бренд Име:
HZ

Стоката во категоријата