.

.

Црна Викторија Вревата Здолниште / Викторија Здолништа

Црна Викторија Вревата Здолниште / Викторија Здолништа

DEN 2112.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Англија Стил
Материјал:
Лен
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
викторија фустан
is_customized:
yes
сопствени направени:
вашиот биста,половината,висина и тежина

Стоката во категоријата