.

.

RT8562GQW RT8562 CY=Б.К CY=BD CY= Како со ( 50 парчиња/многу) Бесплатен Превозот QFN-24 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

RT8562GQW RT8562 CY=Б.К CY=BD CY= Како со ( 50 парчиња/многу) Бесплатен Превозот QFN-24 Нови Оригинални Компјутерски

DEN 1223.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
RT8562GQW
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата