.

.

LCD Ionic Очисти Про Двојна Единица Detox Аква Нога Спа Бања

LCD Ionic Очисти Про Двојна Единица Detox Аква Нога Спа Бања

DEN 3960.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стандарден Напон:
110V, 220V
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Број На Модел На:
HK-809
Примена:
Нога
Материјал:
ABS
Објектот Големина:
40cm * 26cm * 14cm(L*W*H)
моќност:
60W
Напон:
220V/110V
тековната:
0.2-0.5 A
Бруто тежина:
6kg
Гаранција:
1 година

Стоката во категоријата