.

.

Сосема Нов Дизајн Класичен Среќен денот на Благодарноста Турција & Тиква печатени Памучна Ткаенина за шиење постелнина крпа декорација

Сосема Нов Дизајн Класичен Среќен денот на Благодарноста Турција & Тиква печатени Памучна Ткаенина за шиење постелнина

DEN 188.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват

Стоката во категоријата