.

.

6pcs/Set Shengshou Бела Основа Чудно-форма Загатка Коцка Брзина Пресврт Загатка Пакет Пакет Коцка ПВЦ&Мат Налепници Cubo Мозаик

6pcs/Set Shengshou Бела Основа Чудно-форма Загатка Коцка Брзина Пресврт Загатка Пакет Пакет Коцка ПВЦ&Мат Налепници

DEN 983.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

цел број:
Чудно-форма Магијата Коцка
Тип:
загатка коцка
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
коцка сет
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Пластични
Функција:
6pcs,Stange-форма на коцка сет

Стоката во категоријата