.

.

Женски Bijoux Бохемија Бон Бон Топката Multicolor Монистра Studs Обетки Круг Круг Обетки Накит За Жените Свадба Подарок

Женски Bijoux Бохемија Бон Бон Топката Multicolor Монистра Studs Обетки Круг Круг Обетки Накит За Жените Свадба Подарок

DEN 57.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Бренд Име:
се движи
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pjhaoyue04
пакување:
opp
Клучен збор:
моден накит
Употреба:
носат
Дизајн:
ОЕМ ODM
Повод:
Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Стоката во категоријата