.

.

16pcs / многу Торта во Облик на Молив Гумичка Сет за на Училиште, Децата

16pcs / многу Торта во Облик на Молив Гумичка Сет за на Училиште, Децата

DEN 912.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
мешана боја
Тип:
Гумичка
Гумичка Материјал:
Гума
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Број На Модел На:
ER048
Гумичка Стил:
Промотивни Гумичка
Возраст:
>3 Години
Новина:
Фантастична
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Промотивни Гумичка Форма:
торта
дизајн:
торта

Стоката во категоријата