.

.

жените рачно изработени маслото секси flamenco танчерка маслото танцување девојка слики слика секси слики за оркестарот спална соба

жените рачно изработени маслото секси flamenco танчерка маслото танцување девојка слики слика секси слики за оркестарот

DEN 7104.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
60X90cm
Стил:
Апстракт
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Бренд Име:
YD
Форма:
Еден
Број На Модел На:
YuanDian Маслени
Предмети:
Портрет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Технички:
Paintbrush
Техника:
100% Handpainted
Големина:
под сликата
Трговија на големо:
Поддршка
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било големини на
ОЕМ:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина
боја:
сликата покажува
Клиентите сликарство:
Добредојде
Обликот:
правоаголник

Стоката во категоријата