.

.

beibehang Обичај Позадини 3D Облачно Небо Сонце Таванот Позадина Троседот во дневната Соба во ЖИВО Позадина de papel parede став sala estar

beibehang Обичај Позадини 3D Облачно Небо Сонце Таванот Позадина Троседот во дневната Соба во ЖИВО Позадина de papel

DEN 624.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Луо Xiufen:
13751618

Стоката во категоријата