.

.

Масовен Проток На Воздух Maf Сензорот Метар За Мерцедес Бенц V-Класа V200 V230 V280 Вито 0280217523 0280217524 A0000941348

Масовен Проток На Воздух Maf Сензорот Метар За Мерцедес Бенц V-Класа V200 V230 V280 Вито 0280217523 0280217524 A0000941348

DEN 405.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Вител Тип:
X
Мерен Опсег:
0000941348, A0000941348
Бренд Име:
ICIFAUTO
Чувствителност:
0280 217 523,0280 217 524
Резолуција:
0280217523, 0280217524
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
X
Тип:
Термички Тип
Hysteresis:
7516137 ,FDM787, 0890235
линеарна:
071906461 ,9012401

Стоката во категоријата