.

.

Топла Продажба,Новиот Дизајн на Пластични делови За Јамаха YZFR6 2006~2007 YZF R6 06-07 YZF-R6 Мотор Обтекател фитинзи (шприц)

Топла Продажба,Новиот Дизајн на Пластични делови За Јамаха YZFR6 2006~2007 YZF R6 06-07 YZF-R6 Мотор Обтекател фитинзи

DEN 9096.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Име На Модел:
YZF R6
Објектот Висина:
55inch
Motobike Направи:
Јамаха
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Ширина:
23inch
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата