.

.

3d соба позадина обичај mural не-плетени фото паун бамбус водопад сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

3d соба позадина обичај mural не-плетени фото паун бамбус водопад сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

DEN 736.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
custom size
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Песочник
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Други
Шема:
Персоналните Прилагодување
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WDBH

Стоката во категоријата