.

.

Туш Торба Количка за Соларна Енергија Загрева Камп ПВЦ Вода Торба Отворено Кампување Патување Пешачење Качување BBQ Пикник Вода Складирање 20L

Туш Торба Количка за Соларна Енергија Загрева Камп ПВЦ Вода Торба Отворено Кампување Патување Пешачење Качување BBQ

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тежина:
350g
Материјал:
PP
Температурата Опсег:
1
Големина:
show
Капацитет:
3.5 L

Стоката во категоријата