.

.

Ново Карневал Костим Латекс Јастреб Маска Возрасни Мршојадец Костим

Ново Карневал Костим Латекс Јастреб Маска Возрасни Мршојадец Костим

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Партија Маски,Ужас
Покрива Област:
Полно Лице
Бренд Име:
HENGYUTOYMASK
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Партија
Број На Модел На:
HY-AM131
Маска Материјал:
латекс гума
боја:
muliti бои
Функција:
партијата за забава
тоа вклучува:
реална впечаток
Местото на Оригиналот:
Guangdong, Кина (Копно)
Објектот:
обичај ноќта на вештерките маска
Тема:
непослушен & секси
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс

Стоката во категоријата