.

.

S-3XL Нови sequins крилја одговараат на перформанси ноќен клуб DJ ДС Партија Блејзери грб мажите пејач ДС покаже одговараат на плима пејач фаза облека

S-3XL Нови sequins крилја одговараат на перформанси ноќен клуб DJ ДС Партија Блејзери грб мажите пејач ДС покаже одговараат

DEN 1656.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Бренд Име:
BADUN QISHI
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
18
Пол:
Мажи
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Сезоната:
пролет, есен
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Стоката во категоријата