.

.

Јасно Акрилик Кафе Чај Кеси Носителот Додатоци Екранот Кутии, Пластични Ткиво Хартија за Носител Со забот-изберете Кутија за Чување

Јасно Акрилик Кафе Чај Кеси Носителот Додатоци Екранот Кутии, Пластични Ткиво Хартија за Носител Со забот-изберете

DEN 324.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Решетки Количина:
3
Број На Модел На:
GT-0285
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Техника:
Сјајни
Употреба:
Алатки
Капацитет:
мали
Спецификација:
about 142x83x57mm
Оптоварување:
1KG
Пластични Тип:
Акрилик
Производот:
пластична кутија за чување
боја:
Транспарентна

Стоката во категоријата