.

.

Печатени Памук, Лен Ткаенини За Quilting DIY Шиење Троседот Завеса Торба Перница Мебел Покритие Материјал Дрво Barkseries Половина Метар

Печатени Памук, Лен Ткаенини За Quilting DIY Шиење Троседот Завеса Торба Перница Мебел Покритие Материјал Дрво Barkseries

DEN 244.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Обична
Ширина:
145cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Бренд Име:
NANCHUANG
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Материјал:
Лен / Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Тип:
Други
Плетени Тип:
Други
Nonwoven Техника:
Други
Материјал:
памук, лен ткаенини
Функција:
Дише,Абразија-Отпорен На
Стил:
Кора Од Дрво Серија
Ткаенина Ширина:
145cm
Големина На Единица:
50cmx145cm
Единица тежина:
135g
Предиво:
32 ' S
дизајн:
како се покаже слика
користат за:
Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Торба Перница Ткаенина
Употреба:
Quilting Шиење Комбинација DIY Материјал

Стоката во категоријата