.

.

Нов Висок Квалитет на Палење Серпентина ЗА FITHyundai Акцент Veloster 1.6 L L4 27301-2B100 5C1860 2011-

Нов Висок Квалитет на Палење Серпентина ЗА FITHyundai Акцент Veloster 1.6 L L4 27301-2B100 5C1860 2011-

DEN 432.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Зафатнина:
1600cc
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Дијаметар:
12cm
Специјални Функции:
палење серпентина
Тип На Објект:
Вози Елементи
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Должина:
16cm
Година:
2011-2016
Име На Модел:
27301-2B100 5C1860
Објектот Ширина:
12cm
Материјал Тип:
Метал + гума
Објектот Висина:
12cm
Бренд Име:
EAPENERGY
палење серпентина:
палење серпентина

Стоката во категоријата