.

.

80x10cm Партија Декорација Роденден Sash Brooch Принцеза Пинк Роденден Девојка, Лента за Забава Подарок Сувенири Корист Настан Партија Материјали

80x10cm Партија Декорација Роденден Sash Brooch Принцеза Пинк Роденден Девојка, Лента за Забава Подарок Сувенири Корист

DEN 27.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Производ Класификација:
Streamers
Број На Модел На:
РОДЕНДЕН ДЕВОЈКА ЛЕНТА
Материјал:
Платно
Покани:
Настанот партија материјали
занает материјали:
Големина на:
80x10cm

Стоката во категоријата