.

.

Микс 50pcs/многу Божиќ шарм hummer затворач dangle шарм DIY накит додатоци хривнија/pendant виси шарм

Микс 50pcs/многу Божиќ шарм hummer затворач dangle шарм DIY накит додатоци хривнија/pendant виси шарм

DEN 302.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Број На Модел На:
CC024
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
божиќ шарм
Тип:
dangle шарм
боја:
исто како слик
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Стоката во категоријата