.

.

Њујорк Акварел Печати Платно Ѕид уметност Постер Апстракт Панорама на Градот Градови Типографија Слика За Дома Декор Без Рамка

Њујорк Акварел Печати Платно Ѕид уметност Постер Апстракт Панорама на Градот Градови Типографија Слика За Дома Декор

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
30x45cm Без Рамка, 35x50cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 45x65cm Без Рамка, 50x75cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
ѕид слики за дневна соба, спална соба
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Медиум:
Масло
Бренд Име:
JOYIA
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Пакет:
Забелешка :
Ова е Платно само, Без рамка,Без Рамка
Custome цел:
Прифати, ве молиме контактирајте со нас за информации
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот
Ознака На Производот:
Ѕидот Уметнички Слики Дома Декорација Декоративни Маслото Платно
is_customized:
Yes
Функција:
Квалитетот Бесплатен Превозот Продажбата Топла Нова Фабрика Снабдување
Тип:
Отпечатоци
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Стоката во категоријата