.

.

Се соберат 20 парче Кинески Бакарна Монета од Старата Династија Антички Валута испратени по случаен избор

Се соберат 20 парче Кинески Бакарна Монета од Старата Династија Антички Валута испратени по случаен избор

DEN 445.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
Маскота
Техника:
Спојување
Материјал:
Бакар
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Година:
1840-1859

Стоката во категоријата