.

.

Десно предно тркало брзина сензор ABS Сензор За Chevrolet Плови OEM:9069211 Оригинални авто делови

Десно предно тркало брзина сензор ABS Сензор За Chevrolet Плови OEM:9069211 Оригинални авто делови

DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Мерен Опсег:
силна
Повторливост:
силна
Резолуција:
силна
линеарна:
силна
Чувствителност:
силна
Hysteresis:
силна
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција

Стоката во категоријата