.

.

OS1666 X КУТИЈА ЈАДАТ, СПИЈАТ ИГРА винил ѕид уметност налепница decal деца ден спалната соба бесплатен превозот

OS1666 X КУТИЈА ЈАДАТ, СПИЈАТ ИГРА винил ѕид уметност налепница decal деца ден спалната соба бесплатен превозот

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, руменило, Кафена, Светло Сива, Темно Сива, Портокалова
Големина:
43CMX77CM, 32CMX57CM, 57CMX102CM
Бренд Име:
HWHD
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
os1666
Спецификација:
Single-piece Package

Стоката во категоријата