.

.

Црно Масло Протри 4 Centerset Месинг Кујна Бања Бродот да Потоне Две Дупки Слив Вртливата Тапа Двојна се Справува со Вода Допрете ahg078

Црно Масло Протри 4 Centerset Месинг Кујна Бања Бродот да Потоне Две Дупки Слив Вртливата Тапа Двојна се Справува

DEN 2639.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
боја:
Црна
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Dual Носителот Двојна Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тапа Планината:
4 Centerset
Тежина На Пакет:
Површински Третман:
Црно Масло Протри Месинг
Број На Модел На:
ahg078
Стил:
Класичен

Стоката во категоријата