.

.

Бања ѕид монтирани месинг туш тапа сет, Европската ретро врнежи од дожд туш тапа миксер, Бакар туш вода допрете топла и ладна

Бања ѕид монтирани месинг туш тапа сет, Европската ретро врнежи од дожд туш тапа миксер, Бакар туш вода допрете топла

DEN 2975.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Бања & Туш Чешми,туш тапа сет
Површински Третман:
Бранеа
Големина:
131-200mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
Vidric
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Број На Модел На:
AYL299
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Стил:
Класичен
Употреба во :
Бања
Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Европската Ретро Туш Тапа Сет

Стоката во категоријата