.

.

HIMSTORY Нови Пристигнување Прекрасниот Кристално Булчински Tiaras Кристал Свадба diadem за Невестата headwear на Коса и Накит додатоци

HIMSTORY Нови Пристигнување Прекрасниот Кристално Булчински Tiaras Кристал Свадба diadem за Невестата headwear на

DEN 432.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HIMSTORY
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
HG622
Метали Тип:
Други
боја:
сребро и злато,може да се избере
Материјал:
кристал
Косата круна големина :
aprox висина 5.5 CM
Пакување:
opp
Повод:
Свадба Партија Матурска подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
Тип:
голема големина коса круна,користам црна bobpins поправи на косата
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата