.

.

Новороденото бебе момче девојка плус сомот зајакот лакови бела браун деца влечки текстил, чевли топло памук, волна кревет првата прошетка чевли xz13

Новороденото бебе момче девојка плус сомот зајакот лакови бела браун деца влечки текстил, чевли топло памук, волна

DEN 157.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
4, 5, 6
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
креветчето чевли
Бренд Име:
MiYuebb
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Затворање Тип:
Лизга-На
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка
Име На Производ:
Научете се на чекор чевли чевли влечки
Материјал:
Памук
Производ големина:
видете на задната страна на детали за големината табела
Пакување:
боја:
Бела, Кафеава
Информации За Производот Код:
xz13
Погоден за оваа сезона:
Зима
Стил:
Мода, симпатична
Answer:
___________________________ Note

Стоката во категоријата