.

.

16 инчи 15-16mm Бела Центар-Drilled Rondelle во Облик на Природни Монета Бисер Изгубат Насоки за Ѓердан

16 инчи 15-16mm Бела Центар-Drilled Rondelle во Облик на Природни Монета Бисер Изгубат Насоки за Ѓердан

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Никој
Бренд Име:
PAIBO
Бисер Форма:
Копче
Pendant Големина:
Никој
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
CPS0067
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Точка Бр.:
CPS0067
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
Објектот Дијаметар:
15-16mm

Стоката во категоријата