.

.

1pcs многу Висок Квалитет Калено Стакло Guard За Алкател Флеш Плус 2 Телефон Калено Стакло Екран заштитник Со Чистење Алатки

1pcs многу Висок Квалитет Калено Стакло Guard За Алкател Флеш Плус 2 Телефон Калено Стакло Екран заштитник Со Чистење

DEN 40.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
маслиново лист
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Модел:
За Алкател Флеш Плус 2
Тврдост:
Superhard 9H, Експлозија-доказ
Дебелина:
Ултра-тенок 0.26 mm
Transparence:
HD 99% оптички transmittance
Radian:
2.5 D Лак работ
Материјал:
Калено стакло,Нано-слој,Анти-отпечатоци

Стоката во категоријата