.

.

MAHA YAM AC напон 220V Безжична Светлина Светилка Digital Switch со Далечински Управувач Бела, YAM-083 3-Начин

MAHA YAM AC напон 220V Безжична Светлина Светилка Digital Switch со Далечински Управувач Бела, YAM-083 3-Начин

DEN 165.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Приклучок Тип:
како слики
Употреба:
Други
Бренд Име:
Fasdga

Стоката во категоријата